tel 0 216 540 10 73     mail bilgi@obus-target.com
twitter facebook header_sosyal1 Ziyaretçi Defteri
l Oteller

Oteller

Soğutma ve ısıtma için kullandığınız chiller ve soğutma kulelerinde verim, cihazın çalışmaya başladığı andan itibaren azaltmakta, borular korozyona uğramakta ve delinmekte çillerin kazanı çamur içinde kalmaktadır. Bakterilerin yaşamasına elverişli olan bu durumu tamirat adıyla yüksek maliyetlerle, hatırı sayılır bedeller ödeyerek tamir ettirirsiniz. Bilhassa kıvrımların olduğu yerlerde korozyon artmakta boru çapı küçüldüğü için debi düşmektedir. Sık sık yaptırdığınız tamiratlar, size aynı durumu tekrar yaşatacak geçici çözümdür. Kalıcı çözüm için BU DURUMA SON VERMEK SİZE BAĞLI.


Kapalı veya açık yüzme havuzunuz var. Bu havuz sularını temiz tutmak için kimyasallar kullanıyorsanız, genelde sıvı klor dozajlama sistemi kullanıyorsunuz. Tankerlerle satın aldığınız bu sıvı kloru kendi bünyenizde ürettiğinizde sadece nakliye için ödediğiniz maliyetle sodyumhipoklorit üretir çok kısa zamanda ödeyeceğiniz bedeli geri alabilirsiniz. Elektroliz sistemlerle sudan oksijen üretmek veya tuzlu sudan sodyum hipoklorit üretmek bizim işimiz.


BU DURUMA SON VERMEK SİZE BAĞLI. Yapacağınız tutarlı ve kalıcı yenilikten haklı olarak gurur duyacaksınız. 
Havuz suyu temizleme kimyasalları için okuduğunuz bu mevzudan sonra, daha fazla bilgi için MAKALELER de             ÜRÜNLERDE Tuz klorinatörü ve bakır iyonizer makalesini okuyunuz.