tel 0 216 540 10 73     mail bilgi@obus-target.com
twitter facebook header_sosyal1 Ziyaretçi Defteri
l Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

GELECEĞİMİZ OLAN SEVDİKLERİMİZ
İÇTİKLERİ SU İÇİNDE YÜZSÜNLER DİYE 
EKOLOJİK SU TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRİP ÜRETTİK... 

Sizi kimyasalların saldırısından kurtaracak teknolojileri okuduğunuzda bugüne kadar kendime ve sevdiklerime ne kadar zarar vermişim diye düşünerek işte aradığım buydu diyeceksiniz.


Şebekeden, deponuza temiz gelen su deponuzda kirleniyor. Yosunlanıp bakterilerin yaşam yeri haline geliyor. Sık sık temizletiyorsunuz. Tek işlemle suyunuz şebekeden deponuza girdiği andan itibaren bakterisi olmayan kalıcı su haline dönüşüyor. Siz,  rahatlıkla dişlerinizi fırçalayabilir, elinizi yüzünüzü, bulaşıklarınızı ve çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.  
Şu an size sunduğumuz sistemi duymamış olabilirsiniz. Şimdi bu satırları okurken lütfen kendinizi, sevdiklerimizi ve geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünün.


Şu anda havuz suyunu temizleme sisteminizde geleneksel sistem olan serpme klor sistemini kullanıyor olabilirsiniz. Belki de yüzmüyorsunuz, yüzmediğiniz halde akşamdan akşama, havuza gelişi güzel, serpilen kloru soluyorsunuz. 


Yüzüyorsanız; ne kadar klorlu su içinde yüzdüğünüzü bilmiyorsunuz. Serpilen klorun %70 şi iş görmeden uçuyor. Kalan miktarın bir kısmı havuz su yüzeyinin 20-30 cm üstünde ve hava basıncı altında kalıyor. Her kulaç attığınızda, başınızı kaldırıp nefes aldığınızda veya havuz içinde neşe ile şakalaşırken, kloru soluyorsunuz. YAZIK DEĞİLMİ SİZE VE SEVDİKLERİNİZE.

 

Arayın, Arattırın, gelelim demo yapalım. İsterseniz müşteri memnuniyetli satış yapalım. Kanserojen olan tüm kimyasallardan kurtulun.


Dünyada eşi olmayan, sadece bizim ürettiğimiz, iki cihaz bir arada. Resimde soldaki ekran TUZ KLORİNATÖRÜ dür. Tuzu parçalar doğal klor üretir ve parçalanan tuz tekrar birleşir. Bir daha asla klor almazsınız. Sağdaki küçük ekran İYONİZER dir. Bakır iyonları ile yosunlanmayı önler,  bakterileri öldürür, topaklar çöktürür ve suya parlaklık verir.

BİZ GEREKENİ YAPTIK. SIRA SİZDE!!
SEVDİKLERİMİZİ OLASI RİSKLERDEN KURTARMAK SİZİN ELİNİZDE.